Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unimac |
| Тип управління | Автоматичне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальне завантаження | 15 кг |
| Клас енергоспоживання | A |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | A |
| Вид обладнання | Підресорена пральна машина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 кг |
| Висота | 1225 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Об'єм барабану | 135 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електричний нагрів | 9 kW |
| Діаметр барабана | 620 мм |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
ХАРАКТЕРИСТИКИ І ПЕРЕВАГИ
- Завантаження 13,5 - 15 кг
- Модульна конструкція забезпечує тривалий термін експлуатації та простоту обслуговування.
- Надійний запір дверцят великого розміру та широкі петлі забезпечують міцність і стабільність.
- Посилені бічні панелі забезпечують збільшену міцність і довговічність.
- Великі зливні клапани забезпечують збільшену пропускну здатність.
- Передня, верхня й бічні панелі, внутрішній барабан і бак з неіржавкої сталі.
- Великі прорізи дверцят забезпечують простоту завантаження і вивантаження білизни.
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴


