Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 36 кВт |
| Виробник | Unimac |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальне завантаження | 35 кг |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Продуктивність | 70 кг/год |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 305 кг |
| Висота | 1975 мм |
| Ширина | 965 мм |
| Глибина | 1490 мм |
| Об'єм барабану | 680 л |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Сушильний барабан із завантаженням 35 кг
- Проста, надійна та витривала конструкція машини
- Висока продуктивність — 2 повні завантаження на годину
- Низьке енергоспоживання завдяки оптимізації потоків повітря
- Великі двері для зручності завантаження і вивантаження білизни
- Унікальна система кріплення барабана
- Простий в обслуговуванні самоочисний ворсовий фільтр
- Доступна ECO-Line версія зі зниженим на 40% енергоспоживанням
- Опціонально доступна версія з реверсом
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 000 ₴


