Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 30 кВт |
| Виробник | Unimac |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальне завантаження | 24 кг |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Продуктивність | 48 кг/год |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 315 кг |
| Висота | 1960 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Глибина | 1190 мм |
| Об'єм барабану | 530 л |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Сушильний барабан з завантаженням 24 кг
- Проста, надійна та міцна конструкція машини
- Висока продуктивність — 2 повних завантаження в годину
- Низьке енергоспоживання за рахунок оптимізації потоків повітря
- Велика двері для зручності завантаження і вивантаження білизни
- Унікальна система кріплення барабана
- Простий в обслуговуванні самоочисний ворсової фільтр
- Доступна ECO-Line версія з пониженим на 40% енергоспоживанням
- Опціонально доступна версія з реверсом
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 000 ₴


