Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1844 мм |
| Ширина | 1171 мм |
| Глибина | 1384 мм |
| Вага | 925 кг |
| Основні | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Колір корпусу | Металік |
| Клас прання | A |
| Виробник | Unimac |
| Клас віджиму | A |
| Вид обладнання | Непідресорена пральна машина |
| Тип управління | Автоматичне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр барабана | 1067 мм |
| Розміри в упаковці | 1941×1250×1646 |
| Потужність двигуна | 7.5 kW |
| Вага Нетто | 925 кг |
| Брутто вага | 953 кг |
| Оберти віджиму | 710 об/хв |
| Діаметр зливу | 76 мм |
| Об'єм барабану | 555 л |
| G-Фактор | 300 |
| Підведення води | 4х3/4" |
| Габаритні розміри | 1844х1171х1384 |
| Двигун з частотним керуванням | UniLink |
| Глибина барабана | 622 мм |
| Підключення парового нагріву | 1/2'' |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴





