Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1717 мм |
| Ширина | 1019 мм |
| Глибина | 1308 мм |
| Вага | 575 кг |
| Основні | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Колір корпусу | Металік |
| Клас прання | A |
| Виробник | Unimac |
| Клас віджиму | A |
| Вид обладнання | Непідресорена пральна машина |
| Тип управління | Автоматичне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електричний нагрів | 37.8 kW |
| Діаметр барабана | 914 мм |
| Розміри в упаковці | 1763×1097×1570 |
| Потужність двигуна | 5.6 kW |
| Вага Нетто | 757 кг |
| Брутто вага | 780 кг |
| Оберти віджиму | 766 об/хв |
| Діаметр зливу | 76 мм |
| Об'єм барабану | 368 л |
| G-Фактор | 300 |
| Підведення води | 4х3/4" |
| Габаритні розміри | 1717х1019х1308 |
| Двигун з частотним керуванням | UniLink |
| Глибина барабана | 559 мм |
| Підключення парового нагріву | 1/2'' |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ пральної машини:
- Промислова конструкція призначена для цілодобового використання.
- Можливість скорочення часу сушіння і збільшення об'єму білизни за рахунок провідної в галузі системи віджиму 400 G-Force.
- Ексклюзивна технологія полоскання OPTispray дозволяє заощадити до 39% води, скоротити час циклів до 12%. При цьому в білизні залишається на 22% менше залишкових миючих засобів порівняно з найкращими результатами наших конкурентів, що дозволяє скоротити витрати на комунальні платежі, при цьому забезпечуючи більш високу якість прання.
- Двигун збільшеного розміру на 67% потужніший за двигуни компактних прально-віджимних машин.
- Автоматичне виявлення витоків дозволяє значно зменшити втрати води, спричинені закупоркою або несправністю клапанів.
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴





