Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1027 мм |
| Ширина | 683 мм |
| Глибина | 704 мм |
| Об'єм барабану | 97 л |
| Вага | 120 кг |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | A |
| Вид обладнання | Підресорена пральна машина |
| Тип управління | Автоматичне |
| Споживана потужність | 4.8 кВт |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Alliace Laundry Systems |
| Діаметр барабана | 750 мм |
| Розміри в упаковці | 1156х737х832 |
| Потужність двигуна | 1.5 kW |
| Вага Нетто | 120 кг |
| Брутто вага | 135 кг |
| Підведення води | 3/4" дюйм |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Професійна пральна машина UniMac NF3J ― найкраще рішення для невеликих пралень та хімчисток.
1. Міцний корпус із оцинкованої сталі.
2. Великий барабан об'ємом 98 літрів і бак машини з нержавіючої сталі
3. Збільшений люк діаметром 40 сантиметрів спрощує і прискорює завантаження і вивантаження машини
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴



