Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура | 180 град. |
| Вид обігріву | Електричний |
| Виробник | Unimac |
| Країна виробник | США |
| Продуктивність технічна | 70 кг/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1110 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Довжина | 755 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага Нетто | 490 кг |
| Брутто вага | 560 кг |
| Розміри в упаковці | 1260x2610x800 |
| Споживана потужність | 27.9 |
| Вага | 490 |
| Діаметр вала | 320 мм |
| Вологість подається білизни | 50% % |
| Швидкість прасування | 1-6(м/хв) |
| Довжина валу | 2080 мм |
| Повернення білизни | фронтальний |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Мікропроцесорне керування забезпечує точне настроювання температури та швидкості прасування, забезпечуючи точне настроювання режиму роботи для кожного різновиду білизни. Дає змогу вимикати коток автоматично у разі досягнення безпечної температури.
Особливості промислового прасувально-сушильного котка:
- великий контакт прасувального вала з білизною
- прасувальний циліндр із чудовою тепловою провідністю
- система безпеки оператора (захист пальців)
- міцні прасувальні стрічки NOMEX
- надвисокий тиск вала — ідеальна якість прасування
- система прямого приводу з частотним керуванням
- автоматичне охолодження
- компактна конструкція дає змогу економити місце
- ефективна витяжна система
- система захисту від перегрівання
- ергономічний дизайн
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴


