Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура | 180 град. |
| Вид обігріву | Електричний |
| Виробник | Unimac |
| Країна виробник | США |
| Продуктивність технічна | 62 кг/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1110 мм |
| Ширина | 2084 мм |
| Довжина | 755 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага Нетто | 435 кг |
| Брутто вага | 485 кг |
| Розміри в упаковці | 1260x2190x800 |
| Споживана потужність | 24.3 |
| Вага | 435 |
| Діаметр вала | 320 мм |
| Вологість подається білизни | 50% % |
| Швидкість прасування | 1-6(м/хв) |
| Довжина валу | 1664 мм |
| Повернення білизни | фронтальний |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Мікропроцесорне управління забезпечує точну настройку температури та швидкості прасування, забезпечуючи точну настройку режиму роботи для кожного виду білизни. Дозволяє вимикати каток автоматично при досягненні безпечної температури.
- великий контакт прасувального вала з білизною
- прасувальний циліндр з чудовою тепловою провідністю
- система безпеки оператора (захист пальців)
- міцні прасування стрічки NOMEX
- надвисокий тиск валу - ідеальна якість прасування
- система прямого приводу з частотним керуванням
- автоматичне охолодження
- компактна конструкція дозволяє економити місце
- ефективна витяжна система
- система захисту від перегріву
- ергономічний дизайн
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴


