Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1985 мм |
| Ширина | 1495 мм |
| Основні | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Колір корпусу | Срібний |
| Клас прання | A |
| Виробник | Unimac |
| Клас віджиму | A |
| Вид обладнання | Підресорена пральна машина |
| Тип управління | Автоматичне |
| Країна виробник | США |
| Клас енергоспоживання | A |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Брутто вага | 2830 kg |
| Електричний нагрів | 67.5 kW |
| Діаметр барабана | 1110 мм |
| Розміри в упаковці | 2200×1690×1950 |
| Вага Нетто | 2640 кг |
| Оберти віджиму | 750 об/хв |
| Діаметр зливу | 103 мм |
| Об'єм барабану | 807 л |
| Двигун з частотним керуванням | standart |
| Обороти прання | 36 r/min |
| Додатковий паровий нагрів | + |
| Підведення води | 1 1/2'' |
| Габаритні розміри | 1985x1495x1940 |
| G-Фактор | 350 |
| Споживана потужність | 67.5 |
| Вага | 2640 |
| Глибина | 1940 |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ пральної машини
- Високошвидкісний віджим 350-400 G-Force дозволяє збільшити обсяг білизни, що обробляється, для оптимізації роботи пральні.
- Промислова конструкція забезпечує тривалий термін служби та простоту обслуговування.
- Надійний запір дверцят великого розміру та широкі петлі забезпечують міцність і стабільність.
- Посилені бічні панелі забезпечують збільшену міцність та довговічність.
- Великі зливні клапани забезпечують збільшену пропускну здатність.
- Передня, верхня та бічні панелі, внутрішній барабан і бак з нержавіючої сталі.
- Великі отвори дверцят забезпечують простоту завантаження і вивантаження білизни.
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴


