Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1422 мм |
| Ширина | 1219 мм |
| Глибина | 1336 мм |
| Вага | 572 кг |
| Основні | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Колір корпусу | Срібний |
| Клас прання | A |
| Виробник | Unimac |
| Клас віджиму | A |
| Вид обладнання | Непідресорена пральна машина |
| Тип управління | Автоматичне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електричний нагрів | 17.2 kW |
| Діаметр барабана | 365 мм |
| Брутто вага | 268 кг |
| Підведення води | 2 x 3/4" дюйм |
| Розміри в упаковці | 1488×1118×1486 |
| Діаметр зливу | 76 мм |
| Оберти віджиму | 396-568 об/хв |
| Двигун | М9|М30 |
| Об'єм барабану | 430 л |
| G-фактор | 200 |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ пральної машини Unimac:
- Швидкість віджиму 200 G-Force дозволяє скоротити час сушіння і збільшити обсяг білизни, що обробляється.
- Розрахована на комп'ютері конструкція рами стала ще міцнішою, а робота машини — ще тихішою.
- Підшипники та ущільнювачі для важких умов експлуатації
- Самоочищення, дозатор із чотирма відділеннями.
- Варіанти підігріву води за допомогою пари та електрики.
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴





