Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1269 мм |
| Ширина | 865 мм |
| Глибина | 1086 мм |
| Вага | 315 кг |
| Основні | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Колір корпусу | Срібний |
| Тип управління | Автоматичне |
| Виробник | Unimac |
| Клас віджиму | A |
| Вид обладнання | Непідресорена пральна машина |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електричний нагрів | 13 kW |
| Діаметр барабана | 762 мм |
| Брутто вага | 268 кг |
| Підведення води | 2 x 3/4" дюйм |
| Розміри в упаковці | 1430×953×1191 |
| Діаметр зливу | 76 мм |
| Оберти віджиму | 434-686 об/хв |
| Двигун | М9|М30 |
| Об'єм барабану | 255 л |
| G-фактор | 200 |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ пральної машини Unimac:
• Швидкість віджимання 200 G-Force дає змогу скоротити час сушіння і збільшити оброблювану білизну.
• Розрахована на комп'ютері конструкція рами стала ще міцніша, а робота машини — ще тихіша.
• Підшипники та ущільнювачі для важких умов експлуатації
• Самоочищення, дозатор із чотирма відділеннями.
• Варіанти підігрівання води за допомогою пари й електрики.
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴





