Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1005 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Вага | 110 кг |
| Довжина | 420 мм |
| Основні | |
| Продуктивність технічна | 30 кг/год |
| Довжина валка | 1000 мм |
| Виробник | Unimac |
| Споживана потужність | 5.18 кВт |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Брутто вага | 119 kg |
| Вага Нетто | 110 кг |
| Розміри в упаковці | 1150x1480x500 |
| Швидкість прасування | 3.9 м/хв |
| Ширина робочої поверхні | 1000 мм |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Промислова прасувальна машина I25-100 чудово підходить для невеликих пральних. Має невеликі габарити й інтуїтивно зрозуміле керування. Електронна система регулювання температури неабияк скорочує споживання електроенергії та покращує рівномірний розподіл тепла. Прасувальні машини IRI забезпечують великий тиск під час прасування, роблячи її якіснішою.
Особливості машин серії I:
- Мікропроцесорне керування
- Електронне терморегулювання
- Стандартний пристрій для захисту пальців
- Рівномірний тиск прасування
- Довговічні нагрівальні елементи
- Простота в обслуговуванні
- Легкодоступні важливі компоненти
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴


