Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1986 мм |
| Ширина | 683 мм |
| Вага | 177 кг |
| Довжина: | 704 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Виробник | Unimac |
| Споживана потужність | 5.3 кВт |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр барабана | 750 мм |
| Підведення води | 2 x 3/4" дюйм |
| Розміри в упаковці | 2032×737×832 |
| Оберти віджиму | 1200 об/хв |
| Діаметр зливу | 40 мм |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Пральна машина 10 кг + сушильний барабан 10 кг.
- Мікропроцесорне керування: 6 основних програм, з параметрами додаткових параметрів.
- Високошвидкісний віджим 440 G-force скорочує час подальшого сушіння
- Система зниження вібрацій Dynamic Balancing Technology
- Найменше в галузі споживання води й електроенергії.
- Відповідність стандартам Energy Star
- Ущільнення й підшипниковий вузол промислового класу
- Інноваційна конструкція барабана
- Завантажувальний люк великого діаметра
- Просте встановлення — вимагає мало місця
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴



