Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unimac |
| Тип управління | Автоматичне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальне завантаження | 27 кг |
| Клас енергоспоживання | A |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | A |
| Вид обладнання | Підресорена пральна машина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 275 кг |
| Висота | 1410 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Глибина | 1060 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електричний нагрів | 18 kW |
| Діаметр барабана | 750 мм |
| Об'єм барабану | 240 л |
| Обороти прання | 42 r/min |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
ХАРАКТЕРИСТИКИ І ПЕРЕВАГИ
• Тривалий термін експлуатації та простоту обслуговування.
• Надійний запір дверцят великого розміру та широкі петлі
забезпечують міцність і стабільність.
• Посилені бічні панелі забезпечують збільшену міцність
і довговічність.
• Великі зливні клапани забезпечують збільшену пропускну
здатність.
• Передня, верхня й бічні панелі, внутрішній барабан і бак
з неіржавкої сталі.
• Великі прорізи дверцят забезпечують простоту завантаження
і вивантаження білизни.
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴


