Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип засобу | Перхлоретілен |
| Кількість баків | 3 шт. |
| Максимальне завантаження | 22 кг |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | TEKNO |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2070 мм |
| Довжина | 1630 мм |
| Висота | 2270 мм |
| Вага | 2360 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм барабану | 500 л |
| Споживана потужність | 25.95 |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ TEKNO:
- Барабан із новою системою «FLOWTECH» для швидкого витягання розчинника для надзбереження енергії та скорочення часу циклу
- Завантажувальний люк великого діаметра для зручного завантаження/вивантаження
- Інноваційна посилена сушильна система з делікатним тепловим впливом «DRYCARE» з ексклюзивною системою рециркуляції повітря з динамічним потоком
- Дистилятор нової конструкції з неіржавкої сталі з оригінальною системою нагрівання для регенерації розчинника та зменшеним споживанням енергії
- Повністю закрита система з високоефективним тепловим насосом
- Інноваційна система фільтрів другого покоління з подвійним круговим обертанням і новими екологічними фільтрувальними дисками MINIMICRON® системи NO FLEX SYSTEM
- Три самоочисні резервуари для розчинника
- Пастка для шламу та повітряний фільтр зі спеціальними оглядовими вікнами для контролю
- Можливість під'єднання системи видалення залишкових парів розчинника з барабана після чищення Multisorb®
- Максимально використана неіржавка сталь: барабан, дистилятор, відновлення, пастка, фільтри, сепарат
- Барабан із новою системою «FLOWTECH» для швидкого витягання розчинника для надзбереження енергії та скорочення часу циклу
Допоміжні опції:
- Охолодження розчинника за допомогою фреону
- Система очищення повітря під час відкритих дверей
- Насос для відкачування шламу з машини
- Автоматична система очищення фільтра;
- Насос для дозування рідких реагентів;
- Спеціальний захисний піддон;
- "Ice care" — система охолодження розчинника за допомогою холодильної установки;
- Баки з неіржавкої сталі
- Система "Global Wash" для очищення хрестовини та барабана;
- Автоматичне сушіння дистилятора;
- Клапан економії води
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 000 ₴


