Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип засобу | Перхлоретілен |
| Кількість баків | 3 шт. |
| Максимальне завантаження | 10 кг |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | TEKNO |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1550 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Вага | 1200 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм барабану | 210 л |
| Споживана потужність | 12.25 |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ промислової машини:
- Барабан з новою системою «FLOWTECH» для швидкого вилучення розчинника для сверхсбережения енергії та скорочення часу циклу
- Завантажувальний люк великого діаметру для зручного завантаження/вивантаження
- Інноваційна посилена сушильна система з делікатним тепловим впливом «DRYCARE» з ексклюзивною системою рециркуляції повітря з динамічним потоком
- Дистилятор нової конструкції з нержавіючої сталі з оригінальною системою нагріву для регенерації розчинника і зменшеним споживанням енергії
- Повністю закрита система з високоефективним тепловим насосом
- Інноваційна система фільтрів другого покоління з подвійним сходяться круговим обертанням і новими екологічними фільтруючими дисками MINIMICRON® системи NO FLEX SYSTEM
- Три автоматично самоочисних резервуара для розчинника
- Пастка для шламу і повітряний фільтр зі спеціальними оглядовими вікнами для контролю
- Можливість підключення системи видалення залишкових парів розчинника з барабана після чищення Multisorb®
- Максимально використана нержавіюча сталь: барабан, дистилятор, відновник, пастка, фільтри, сепарат
- Барабан з новою системою «FLOWTECH» для швидкого вилучення розчинника для сверхсбережения енергії та скорочення часу циклу
Додаткові опції:
- Охолодження розчинника за допомогою фреону
- Система очищення повітря при відкритих дверях
- Насос для відкачування шламу з машини
- Автоматична система очищення фільтра;
- Насос для дозування рідких реагентів;
- Спеціальний захисний піддон;
- "Ice care" — система охолодження розчинника за допомогою холодильної установки;
- Баки з нержавіючої сталі
- Система "Global Wash" для очищення хрестовини і барабана;
- Автоматична сушка дистилятора;
- Клапан економії води
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 000 ₴


