Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип засобу | Перхлоретілен |
| Кількість баків | 1 шт. |
| Максимальне завантаження | 7 кг |
| Споживана потужність | 9.8 кВт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | TEKNO |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 1350 мм |
| Висота | 1850 мм |
| Об'єм барабану | 120 л |
| Вага | 490 кг |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Найменша в світі машина хімчистки на перхлоретілене. Створена для того, щоб при установці вона займала мінімальне пространстов.
- Може бути розміщена в невеликому приміщенні.
- Безперервна часткова дистиляція
- Конденсатор і сепаратор з нержавіючої сталі
- Може використовуватися фільтр - нейлон або картридж
- До 7 кг в компактному корпусі
- Безпечна до навколишнього середовища
- Надзвичайно економічна
Додаткові опції:
- Охолодження розчинника за допомогою фреону
- Система очищення повітря при відкритих дверях
- Насос для відкачування шламу з машини
- Автоматична система очищення фільтра;
- Насос для дозування рідких реагентів;
- Спеціальний захисний піддон;
- "Ice care" — система охолодження розчинника за допомогою холодильної установки;
- Баки з нержавіючої сталі
- Система "Global Wash" для очищення хрестовини і барабана;
- Автоматична сушка дистилятора;
- Клапан економії води
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 000 ₴


