Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура | 180 град. |
| Вид обігріву | Пар, Електричний |
| Довжина валка | 2600 мм |
| Виробник | Unimac |
| Країна виробник | США |
| Продуктивність технічна | 95 кг/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1232 мм |
| Ширина | 3350 мм |
| Довжина | 992 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага Нетто | 1290 кг |
| Брутто вага | 1500 кг |
| Розміри в упаковці | 1550x3490x1100 |
| Споживана потужність | 55 |
| Вага | 1290 |
| Діаметр вала | 500 мм |
| Вологість подається білизни | 50% % |
| Швидкість прасування | 1.5-8(м/хв) |
| Довжина валу | 2600 мм |
| Повернення білизни | фронтальний |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Мікропроцесорне керування забезпечує точне настроювання температури та швидкості прасування, забезпечуючи точне настроювання режиму роботи для кожного різновиду білизни. Дає змогу вимикати коток автоматично у разі досягнення безпечної температури.
Особливості промислового прасувально-сушильного котка:
- великий контакт прасувального вала з білизною
- прасувальний циліндр із чудовою тепловою провідністю
- система безпеки оператора (захист пальців)
- міцні прасувальні стрічки NOMEX
- надвисокий тиск вала — ідеальна якість прасування
- система прямого приводу з частотним керуванням
- автоматичне охолодження
- компактна конструкція дає змогу економити місце
- ефективна витяжна система
- система захисту від перегрівання
- ергономічний дизайн
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴


