Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 2600 мм |
| Вага | 262 кг |
| Довжина | 500 мм |
| Основні | |
| Вид обігріву | Електричний |
| Довжина валка | 200 мм |
| Виробник | Unimac |
| Споживана потужність | 17.5 кВт |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність технічна | 79 кг/год |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Споживаний струм | 50 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага Нетто | 294 кг |
| Брутто вага | 350 кг |
| Розміри в упаковці | 1260х2690х590 |
| Швидкість прасування | 4 м/хв |
| Діаметр вала | 290 мм |
| Вологість подається білизни | 20-25% % |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴


