| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 2200 мм |
| Вага | 262 кг |
| Довжина | 500 мм |
| Основні | |
| Вид обігріву | Електричний |
| Довжина валка | 1600 мм |
| Виробник | Unimac |
| Споживана потужність | 13.6 кВт |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність технічна | 50 кг/год |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Споживаний струм | 40 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага Нетто | 262 кг |
| Брутто вага | 300 кг |
| Розміри в упаковці | 1260x2280x590 |
| Швидкість прасування | 3.9 м/хв |
| Діаметр вала | 290 мм |
| Вологість подається білизни | 20-25% % |
Характеристики та переваги промислового прасувального коткаа Unimac
• Приваблива конструкція
• Стандартний захист пальців
• Пристрій автоматично вимикається, коли не використовується оператором
• Зменшення кількості механічних і рухомих деталей забезпечує зниження витрат на технічне обслуговування
• Рівномірний тиск забезпечує високу якість прасування
• Регулювання температури за допомогою ПІД-регулятора забезпечує кращий розподіл температури та знижує енергоспоживання
• Нагрівальні елементи з довгим терміном експлуатації
• Анодований профіль із пресованого алюмінію запобігає перепаду температури та забезпечує високу якість прасування
• Усі важливі компоненти прості в складанні
• Педаль зупинки/запуску
• Стандартна верхня кришка з мета-арамідного волокна
• Бічна стінка резервуара ізольована шаром керамічної вати завтовшки 25 мм, який запобігає непродуктивній витраті енергії
- Ціна: від 120 000 ₴


