| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1005 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Вага | 135 кг |
| Довжина | 420 мм |
| Основні | |
| Вид обігріву | Електричний |
| Довжина валка | 1400 мм |
| Виробник | Unimac |
| Споживана потужність | 8.6 кВт |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність технічна | 40 кг/год |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Споживаний струм | 40 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага Нетто | 135 кг |
| Брутто вага | 154 кг |
| Розміри в упаковці | 1150x1880x500 |
| Швидкість прасування | 4 м/хв |
| Діаметр вала | 250 мм |
| Вологість подається білизни | 20-25% % |
Характеристики та переваги промислового прасувального котка Unimas:
• Приваблива конструкція
• Можливість регулювання швидкості обертання вала (2-4 м/хв) і температурних режимів
• Наявність вентилятора витяжки
• Стандартний захист пальців
• Пристрій автоматично вимикається, коли не використовується оператором
• Зменшення кількості механічних і рухомих деталей забезпечує зниження витрат на технічне обслуговування
• Рівномірний тиск забезпечує високу якість прасування
• Регулювання температури за допомогою ПІД-регулятора забезпечує кращий розподіл температури та знижує енергоспоживання
• Нагрівальні елементи з довгим терміном експлуатації
• Анодований профіль із пресованого алюмінію запобігає перепаду температури та забезпечує високу якість прасування
• Усі важливі компоненти прості в складанні
• Педаль зупинки/запуску
• Стандартна верхня кришка з мета-арамідного волокна
• Бічна стінка резервуара ізольована шаром керамічної вати завтовшки 25 мм, який запобігає непродуктивній витраті енергії
- Ціна: від 120 000 ₴


