Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Колір корпусу | Металік |
| Виробник | Unimac |
| Країна виробник | США |
| Продуктивність | 84 кг/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 42 кг |
| Габаритні розміри | |
| Об'єм барабану | 421 л |
| Ширина | 876 мм |
| Глибина | 1235 мм |
| Вага | 309 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вентиляції | 254 mm |
| Діаметр барабана | 838 мм |
| Вага Нетто | 309 кг |
| Брутто вага | 326 кг |
| Розміри в упаковці | 2159x902x1372 |
| Споживана потужність | 51 |
| Варіанти нагріву | газ |
| Висота | 2059 |
| Спосіб нагріву | газ |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Комбінований сушильний барабан 2 х 21 кг.
Особливості сушильної машини Unimac для пральних і хімчисток
- економія місця в пральні
- простота та зручність встановлення
- циліндр з оцинкованої сталі
- низьке енергоспоживання
- самоочисний фільтр для видалення ворсу
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴




