Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1937 мм |
| Об'єм барабану | 301 л |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 1086 мм |
| Вага | 247 кг |
| Основні | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Колір корпусу | Металік |
| Виробник | Unimac |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Споживана потужність | 21 кВт |
| Країна виробник | США |
| Продуктивність | 60 кг/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вентиляції | 203 mm |
| Діаметр барабана | 762 мм |
| Вага Нетто | 247 кг |
| Брутто вага | 264 кг |
| Розміри в упаковці | 2057x825x1194 |
| Варіанти нагріву | газ, електро, пар |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Комбінований сушильний барабан 2 х 15 кг.
Особливості сушильної машини Unimac для пральних і хімчисток
- економія місця в пральні
- простота та зручність встановлення
- циліндр з оцинкованої сталі
- низьке енергоспоживання
- самоочисний фільтр для видалення ворсу
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴




