Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Колір корпусу | Металік |
| Виробник | Unimac |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 55 кг |
| Габаритні розміри | |
| Об'єм барабану | 1021 л |
| Ширина | 1178 мм |
| Вага | 578 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вентиляції | 254 mm |
| Діаметр барабана | 1118 мм |
| Вага Нетто | 578 кг |
| Брутто вага | 607 кг |
| Розміри в упаковці | 2286х1232х1829 |
| Споживана потужність | 60 |
| Глибина | 1725 |
| Варіанти нагріву | газ, електро, пар |
| Висота | 2177 |
| Продуктивність | 110 |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Система керування DDTimer, M-series або UniLincTM дають змогу настроювати оптимальні параметри температури та часу сушіння, а також подальшого охолодження.
Особливості сушильної машини Unimac для пральних і хімчисток
- Проста, надійна та витривала конструкція машини
- Висока продуктивність — 2 повні завантаження на годину
- Низьке енергоспоживання завдяки оптимізації потоків повітря
- Великі двері для зручності завантаження і вивантаження білизни
- Унікальна система кріплення барабана
- Простий в обслуговуванні самоочисний ворсовий фільтр
- Технологія OPTidryTM допомагає уникнути пересушування
- Доступна ECO-Line версія зі зниженим на 40% енергоспоживанням
- Опціонально доступна версія з реверсом
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴



