Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1622 мм |
| Об'єм барабану | 347 л |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 1191 мм |
| Вага | 164 кг |
| Основні | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Колір корпусу | Металік |
| Виробник | Unimac |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Споживана потужність | 24 кВт |
| Країна виробник | США |
| Продуктивність | 34 кг/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вентиляції | 164 mm |
| Діаметр барабана | 762 мм |
| Вага Нетто | 164 кг |
| Брутто вага | 179 кг |
| Розміри в упаковці | 1753х838х1245 |
| Варіанти нагріву | газ, електро, пар |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Система керування DDTimer, M-series або UniLincTM дають змогу настроювати оптимальні параметри температури та часу сушіння, а також подальшого охолодження.
- Проста, надійна та витривала конструкція машини
- Висока продуктивність — 2 повні завантаження на годину
- Низьке енергоспоживання завдяки оптимізації потоків повітря
- Великі двері для зручності завантаження і вивантаження білизни
- Унікальна система кріплення барабана
- Простий в обслуговуванні самоочисний ворсовий фільтр
- Технологія OPTidryTM допомагає уникнути пересушування
- Доступна ECO-Line версія зі зниженим на 40% енергоспоживанням
- Опціонально доступна версія з реверсом
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴



