Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1622 мм |
| Об'єм барабану | 217 л |
| Ширина | 711 мм |
| Глибина | 1038 мм |
| Вага | 137 кг |
| Основні | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Колір корпусу | Металік |
| Виробник | Unimac |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Споживана потужність | 12.38 кВт |
| Країна виробник | США |
| Продуктивність | 22 кг/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вентиляції | 152 mm |
| Діаметр барабана | 673 мм |
| Вага Нетто | 137 кг |
| Брутто вага | 151 кг |
| Розміри в упаковці | 1753x762x1092 |
| Варіанти нагріву | газ, електро, пар |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Сушильний барабан з завантаженням 11 кг
Система управління DDTimer, M-series або UniLinc™ дозволяють налаштувати оптимальні параметри температури і часу сушіння, а також подальшого охолодження.
- Проста, надійна та міцна конструкція машини
- Висока продуктивність — 2 повних завантаження в годину
- Низьке енергоспоживання за рахунок оптимізації потоків повітря
- Велика двері для зручності завантаження і вивантаження білизни
- Унікальна система кріплення барабана
- Простий в обслуговуванні самоочисний фільтр ворсової
- Технологія OPTidry™ допомагає уникнути пересушування
- Доступна ECO-Line версія з пониженим на 40% енергоспоживанням
- Опціонально доступна версія з реверсом
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴



