Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1410 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Глибина | 1105 мм |
| Вага | 430 кг |
| Основні | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Колір корпусу | Срібний |
| Клас прання | A |
| Виробник | Unimac |
| Клас віджиму | A |
| Вид обладнання | Підресорена пральна машина |
| Тип управління | Автоматичне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне завантаження | 24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Брутто вага | 450 kg |
| Електричний нагрів | 18 kW |
| Діаметр барабана | 750 мм |
| Розміри в упаковці | 1550×1025×1105 |
| Вага Нетто | 430 кг |
| Оберти віджиму | 980 об/хв |
| Діаметр зливу | 76 мм |
| Об'єм барабану | 240 л |
| Двигун з частотним керуванням | standart |
| Обороти прання | 42 r/min |
| Додатковий паровий нагрів | + |
| Підведення води | 3/4'' |
| Габаритні розміри | 1410х1105х970 |
| G-Фактор | 400 |
| Споживана потужність | 18 |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ пральної машини
- Високошвидкісний віджим 350-400 G-Force дозволяє збільшити обсяг білизни, що обробляється, для оптимізації роботи пральні.
- Промислова конструкція забезпечує тривалий термін служби та простоту обслуговування.
- Надійний запір дверцят великого розміру та широкі петлі забезпечують міцність і стабільність.
- Посилені бічні панелі забезпечують збільшену міцність та довговічність.
- Великі зливні клапани забезпечують збільшену пропускну здатність.
- Передня, верхня та бічні панелі, внутрішній барабан і бак з нержавіючої сталі.
- Великі отвори дверцят забезпечують простоту завантаження і вивантаження білизни.
• Передня, верхня і бічні панелі, внутрішній барабан і бак
з нержавіючої сталі.
• Великі прорізи дверцят забезпечують простоту завантаження
і вивантаження білизни.
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴



