Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 778 мм |
| Глибина | 1016 мм |
| Об'єм барабану | 178.5 л |
| Вага | 249 кг |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Тип управління | Автоматичне |
| Виробник | Unimac |
| Клас віджиму | A |
| Вид обладнання | Непідресорена пральна машина |
| Клас прання | A |
| Споживана потужність | 5.3 кВт |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електричний нагрів | 13 kW |
| Діаметр барабана | 667 мм |
| Брутто вага | 268 кг |
| Підведення води | 2 x 3/4" дюйм |
| Розміри в упаковці | 1361×826×1105 |
| Діаметр зливу | 76 мм |
| Оберти віджиму | 464-733 об/хв |
| Двигун | М9|М30 |
| G-фактор | 200 |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
ОСОБЕННОСТИ И ПРЕИМУЩЕСТВА стиральной машины Unimac:
• Швидкість віджиму 200 G-Force дозволяє скоротити час сушіння і збільшити обсяг оброблюваного білизни.
• Розрахована на комп'ютері конструкція рами стала ще міцнішою, а робота машини — ще тихіше.
• Підшипники і ущільнювачі для важких умов експлуатації
• Самоочищення, дозатор з чотирма відділеннями.
• Варіанти підігріву води за допомогою пари і електрики.
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴





