Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1143 мм |
| Ширина | 737 мм |
| Глибина | 889 мм |
| Об'єм барабану | 119 л |
| Вага | 209 кг |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Тип управління | Автоматичне |
| Виробник | Unimac |
| Клас віджиму | A |
| Вид обладнання | Непідресорена пральна машина |
| Клас прання | A |
| Споживана потужність | 9.03 кВт |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електричний нагрів | 6.5 kW |
| Діаметр барабана | 610 мм |
| Брутто вага | 225 кг |
| Підведення води | 2 x 3/4" дюйм |
| Розміри в упаковці | 1303×800×973 |
| Діаметр зливу | 52 мм |
| Оберти віджиму | 485-766 об/хв |
| Двигун | М9|М30 |
| G-фактор | 200 |
*Це обладнання для промислової сфери. Ціна являється орієнтовною. Для отримання актуальної ціни залиште ваші контакти.
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 000 ₴





